...
Search
Generic filters
0320 290 508

Alle vrijwilligers vacatures in Lelystad op een rij

We waarderen het enorm als je als vrijwilliger bij ons wilt komen werken en daarom begeleiden we je zo goed mogelijk. Tijdens je werkzaamheden kun je terecht bij één van onze zorgprofessionals of coaches welzijn. Er is altijd iemand in de buurt om je vragen te stellen. Wij bieden je een warm welkom, waardevol vrijwilligerswerk, een training, workshop of vrijwilligersbijeenkomst en werk wat past bij jouw interesses, beschikbaarheid en wensen.

Op dit moment hebben we de volgende vrijwilligers vacatures in Lelystad:

Vrijwilliger winkelmaatje, kom gezellig samen op pad 

  • Coloriet Laarhof

Vind jij het leuk om te winkelen, gezellig te kletsen en buiten in beweging te zijn? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor een vriendelijke, oudere dame met een vorm van dementie zoeken we een enthousiaste vrijwilliger die het leuk vindt om samen leuke dingen te doen. Denk aan samen winkelen, een wandeling maken in de buurt of een ritje op de duofiets door de natuur. Mevrouw vindt het ook leuk om samen te knutselen, dus zit het weer een beetje tegen, niets aan de hand. Jullie contact draait vooral om gezelligheid, warmte en persoonlijke aandacht.

Wil jij de bewoners een uurtje échte aandacht geven? Dan ben je bij ons aan het juiste adres.

> Wil je ook verschil maken als vrijwilliger voor onze gasten? En wil je meer informatie over deze vrijwilligersfunctie?
> Neem dan contact op met Els via e.vanhaaster@coloriet.nl.

 


Vrijwilligers hospicezorg in ‘t Hofje

  • Uren in overleg
  • ‘t Hofje gevestigd op de 3e verdieping van Coloriet de Hoven

In ‘t Hofje bieden wij liefdevolle zorg aan mensen die in hun laatste levensfase zitten. Als het zorgen thuis niet (meer) gaat is opname in ‘t Hofje mogelijk. Wij bieden hospicezorg in een huiselijke sfeer. Dit doen we met vrijwilligers en zorgprofessionals.

Als vrijwilliger verricht je geen medische handelingen. De belangrijkste taak is er ‘te zijn’ met aandacht, tijd en ondersteuning aan de gasten en hun naasten. Door te luisteren, een kopje koffie in te schenken, samen te lezen, te koken of te helpen bij de persoonlijke verzorging. Ook kun je gezelschap bieden wanneer de mantelzorger even ruimte voor zichzelf nodig heeft.

Als vrijwilliger in ‘t Hofje krijg je een training palliatieve, terminale zorg.

> Wil je ook verschil maken als vrijwilliger voor onze gasten? En wil je meer informatie over deze vrijwilligersfunctie?
> Neem dan contact op met Marian via m.vanderbrug@coloriet.nl


Vrijwilliger voor het beeldzorgteam

  • Uren in overleg
  • Diverse locaties

Binnen Coloriet Wijkzorg zijn we bezig met iets nieuws; het samenstellen van  een beeldzorgteam. Als vrijwilliger bij het beeldzorgteam leg je contact met onze cliënten die nog thuis wonen via een beeldscherm. Om te vragen hoe het met ze gaat, om het nieuws van de dag door te nemen, voor een gezellig praatje of om online een spelletje met ze te doen. Ook zoeken we vrijwilligers die de cliënten thuis kunnen helpen bij het leren omgaan en gebruiken van beeldbellen.

Voel jij je betrokken bij de doelgroep en maak je snel contact? Heb jij affiniteit met digitale communicatie? Dan zou jij een waardevolle toevoeging zijn voor ons beeldzorgteam!

> Ben je ook enthousiast geworden en wil je meer informatie over deze vrijwilligersfunctie? Neem dan contact op met Marian via m.vanderbrug@coloriet.nl


Vrijwilliger op de huiskamer

  • Tijden in overleg
  • Locatie Coloriet Laarhof en Coloriet de Hoven

Ben jij graag onder de mensen, geef jij ouderen graag aandacht en vervul je hun wensen? Wordt dan vrijwilliger op een van de huiskamers van Coloriet Laarhof of Coloriet de Hoven! Help bijvoorbeeld tijdens het ontbijt, ga voor een één op één moment met een bewoner die daar behoefte aan heeft. Het belangrijkste is om er gewoon te zijn.

> Meer weten? Stuur een bericht naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.


 

Vrijwilliger Spelletjesmiddag

  • Maandagmiddag
  • Locatie Coloriet de Hoven

Hou jij van spelletjes doen? Onze bewoners ook! Word vrijwilliger bij onze wekelijkse spelletjesmiddag en kom samen met onze bewoners spelen. Het is ontzettend waardevol om zo te kunnen bijdragen aan het welzijn van onze ouderen en zelf ook een gezellige middag te hebben.

> Meer weten? Stuur een bericht naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.


Zangvrijwilliger

  • Op maandagmiddag
  • Locatie Coloriet Laarhof

Je hoeft geen nachtegaal te zijn, maar van een goede dosis enthousiasme worden onze bewoners zeker blij. Je helpt in kleine groepjes om de sfeer erin te houden. Dit kan door zelf mee te zingen via een zangboek of via karaoke op het beeldscherm. Onze doelgroep zijn mensen met dementie. Affiniteit hiermee is dan wel heel prettig. Het is ook fijn wanneer je rolstoelen in huis kunt verplaatsen.

> Meer weten? Stuur een bericht naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.


 

Wandelvrijwilliger

  • 1 á 2 uurtjes in de week of een dagdeel
  • Locatie Coloriet Laarhof, Laarstaete en De Hoven

Vind je het ook zo fijn om naar buiten te gaan? Onze bewoners genieten graag met je mee. Word wandelvrijwilliger en geniet samen van de buitenlucht, bijvoorbeeld in het nabijgelegen park. Dit kan met een klein groepje andere vrijwilligers, maar ook één op één met een bewoner. Het is wel belangrijk dat je zelf vitaal genoeg bent om een rolstoel te duwen.

> Meer weten? Stuur voor een berichtje naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.


Vrijwilliger voor de duo-fiets (electrisch ondersteund)

  • 1 á 2 uurtjes in de week of een dagdeel
  • Locatie Coloriet Laarhof en Coloriet de Hoven

Vind je het ook zo fijn om te fietsen? Onze bewoners genieten graag met je mee! Word vrijwilliger op de duo-fiets en geef onze bewoners een fijne ervaring. Buitenlucht is en blijft zo belangrijk voor mensen. Naast wandelen is fietsen een fijne bezigheid. En als fietsen niet meer zelf lukt, is het zo fijn en waardevol als dit met de duo-fiets (weer/toch) mogelijk wordt. Neem jij onze bewoner(s) mee voor een ritje?

Meer weten? Stuur voor een berichtje naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.


Vrijwilligers welzijn thuiswonenden

  • 1 á 2 uurtjes in de week
  • verspreid in Lelystad

Ouderen die nog zelfstandig thuis wonen vinden het fijn om bezoek te krijgen. Zo’n klein moment is een welkome onderbreking van de dag. Samen koffie drinken, een praatje maken of een spelletje doen. Misschien vind jij dat lastige puzzelstukje waarmee de ander weer verder kan. Samen naar de markt of de winkel. Dat brengt de gezelligheid waar men zo naar uitkijkt. Je kunt iemand ook blij maken door een klusje in huis te doen, met het onderhoud van de tuin of door mee te gaan met een afspraak. Heb jij 1 á 2 uurtjes per week de tijd dan kan jij al het verschil maken.

> Meer weten? Stuur dan een berichtje naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.
> Lees hier het ervaringsverhaal van Quinty over deze functie als vrijwilliger


Vrijwilligers voor het vrijdagmiddag Café

  • Vrijdagmiddag 14.15 – 16.15 uur
  • Locatie Coloriet Laarhof

Elke vrijdagmiddag is er een vrijdagmiddag café in Coloriet Laarhof waar bewoners gezellig wat kunnen drinken en een spelletje kunnen doen. Als vrijwilliger zet je alles klaar in de ruimte, heet je bewoners welkom en voorzie je iedereen van een drankje. Ook help en speel je mee met de spelletjes als hier behoefte aan is. Soms wordt er zelfs een dansje gewaagd. Kortom gezelligheid alom. Voor deze vacature is het fijn als je initiatief durft te nemen, graag een praatje maakt en geduldig bent.

> Meer weten? Stuur een berichtje naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.
> Lees hier het ervaringsverhaal van Rineke over deze functie als vrijwilliger


 

Vrijwilliger handwerk

  • Iedere dinsdagochtend van 10:00 tot 12:15 uur
  • Locatie Coloriet Laarhof 

Ben jij Creatief? Kan je goed handwerken (breien, naaimachine, haken etc) en durf jij zelfstandig met een groep bewoners aan de slag te gaan? Dan hopen we je snel te mogen ontvangen bij Coloriet Laarhof! Ga gezellig iedere dinsdagochtend samen met bewoners en andere vrijwilligers een creatieve ochtend tegemoet. Dit onder het genot van een kopje koffie en thee met de bewoners.

Wil jij graag vrijwilliger worden? Dan vragen wij jou bereidheid tot het volgen van de cursus slikken en verstikken. Daarnaast is het belangrijk dat je ook zelfstandig kan werken en initiatief toont. Wij bieden jou een warm welkom en twee keer per jaar een training of workshop aan!

> Meer weten? Stuur dan een berichtje naar onze vrijwilligerscoördinatoren via vrijwilligerswerk@coloriet.nl.

Deel uw mening over Coloriet
Helpt u mee onze zorg te verbeteren door uw waardering voor ons werk in te vullen?